Reference

Všechny naše velké i malé zákazníky si hýčkáme, a pečujeme o ně, co nám síly stačí. Odměnou jsou poctivé reference od spojených klientů.

Vybrané zákazníky jsme požádali o názor a k nim přidali i ten svůj.

Webové stránky

jedlinsky-interiery.cz

Od chvíle, kdy jsme vytvořili moderní web pro společnost Jedlinský – interiéry s.r.o., si s objednávkou nové kuchyně musíte pospíšit. Kapacita bývá na rok vyprodaná!

antuka.com

Antuku pro všechna různá použití si můžete objednat od předního českého výrobce na webu, který jsme vyrobili i optimalizovali pro vyhledávače.

i-pozemky.cz

S atraktivními developerskými projekty společnosti LB Group, s.r.o. se můžete seznámit prostřednictvím jednoduchých webových stránek.

E‑shopy

collamedic.cz

Collamedic má ze všech přípravků na trhu jednoznačně nejvyšší obsah kolagenu. Rádi jsme pro něj vytvořili e‑shop, ve kterém zákaznice pohodlně nakupují.

chlenske-maso.cz

Čerstvé a poctivé Chlenské maso z regionu si nyní můžete objednat i online. U zákazníka jsme pomohli na svět novému názvu značky i novému logu.

kabelka.cz

Vaše nová stylová kabelka už na vás možná čeká na e‑shopu, pro který jsme vytvořili kompletní funkční i technické zadání a poté zajistili realizaci.

Zakázkové programování

Kalkulátor plotů

Určitě to znáte – jeden obrázek je více než tisíc slov. A o tom tento konfigurátor je – nemusíte mít žádnou představivost. Navíc je přímo propojen s e‑shopem, takže můžete ihned objednat. Třeba si díky tomu vyberete nový plot i vy.

Rezervační systém

I na první pohled jednoduchý požadavek, jakým se správa marketingových eventů může zdát, si zaslouží systém na míru. Neobsahuje zbytečnosti, dělá přesně to, co od něj očekáváte – kopíruje vaše procesy. Nic tedy nechybí, nic ani nepřebývá. A když klient v průběhu užívání zjistí, že něco chybí? V pořádku – doděláme.

Klientská zóna

Klient požadoval sofistikované řešení přístupu klientů k průběhům jednotlivých konkurzů s vysokým důrazem na bezpečnost dat s možností dalšího rozšiřování. I zde bylo na místě postavit systém na „zelené louce“. I když tak zelená už také nebyla!

Co o nás říkají klienti?

Reference Ronec

Ing. Michal Ronec

marketingový specialista
MPL Stavro s r.o.

„Pri zadaní nás čakala neľahká úloha. Práve sme ukončili spoluprácu s predchádzajúcou agentúrou. Prístup Tomáša a Ľubomíra bol od začiatku vysoko profesionálny.

Tomášov drive nám navyše pomohol pri integrácii skladov e‑shopu so SAPom. To sa na začiatku javila ako ľahká úloha, ale, ako to býva zvykom, až také jednoduché to nebolo. Ďakujeme týmto borcom a ich služby určite ešte využijeme!“

Reference Pišlová

Jaroslava Pišlová, DiS.

obchodně–technický poradce
Charvát a.s.

„Protože chceme zůstávat v popředí, vytvořili jsme ve spolupráci se společností Webona a „vůní asfaltu“ – vlastní blog izolinka.cz. Hlavním účelem je přehledná informovanost nejen o produktech z naší produkce a praktické rady.

Naše spolupráce s p. Sychrou je dlouholetá. Řešení, která Webona nabízí, nám dávají pocit spokojeného zákazníka. Uvítali jsme především jeho velmi osobní přístup, kterého si velmi ceníme. Děkujeme Vám, jsme velmi spokojeni.“

Reference Jankovský

Roman Jankovský

jednatel
FIAPTECH s.r.o.

„Profesionální přístup, schopnost poradit, rychlost realizace . Toto a mnohem víc, tak bych charakterizoval spolupráci s Webonou. Nebudu váhat svěřit jim jakýkoliv nový projekt.“

Reference Eva Vrabcová Nývltová 

Eva Vrabcová Nývltová

česká atletka a olympionička

„Se službami Webony jsem nadmíru spokojená. Vytvářejí skvělé věci, rychle reagují na mé požadavky a dokáží se v jednání i komunikaci přizpůsobit životnímu stylu profesionálního sportovce.“

Reference Jedlinský

David Jedlinský

jednatel
Jedlinský – interiéry s.r.o.

„Už po první osobní konzultaci bylo jasné, že jsme ve správné firmě. Velmi vstřícný osobní přístup a trpělivé jednání vždy s vysvětlením pro nás neznámého.

Cesta k novému webu byla složitá v koordinaci: fotograf, majitel firmy, poradce, tvůrci webu. Ale stálo to za to. Výsledek je zdařilý, reprezentativní a odpovídající aktuálním trendům.

Rádi spolupracujeme s profesionály ve svém oboru!“

Reference Myšák

Ing. Zbyněk Myšák

ředitel
ZOPOS a.s.

„Spolupráce se společností Webona je na vysoké úrovni. Vzhledem k přiměřené velikosti firmy oceňuji zejména osobní přístup a řešení našich specifických potřeb.

S úrovní, vzhledem a i jednoduchostí obsluhy webu jsem naprosto spokojen. Mimo tvorby webu nám jsou nápomocni i při řešení marketingu. Rádi spolupracujeme s firmami, kde se lidi nemění každý měsíc.“

Reference Mačát

Bc. Radek Mačát, MBA

obchodní ředitel
Global Nutrition s.r.o.

„Spolupráce se společností Webona probíhala na vysoce profesionální úrovni. Od technického zadání e‑shopu, přes sestavení wireframů až po vlastní tvorbu webu. Celý tým nám byl nadstandardním partnerem i v otázkách internetového marketingu.“

Reference Keprta

Martin Keprta

jednatel
CIVAS s.r.o.

„Webona splnila naše očekávání. Hledali jsme firmu, která nám vytvoří nový design webu, pomůže s jeho přetvořením, poradí v otázkách lepši orientace a funkčnosti a v neposlední řadě hlavně vyhoví našim představám.

Pomohli nám s marketingem našich stránek a jsou výbornými oponenty našich představ. Spolupráce v dalších úpravách a vylepšeních probíhá na velmi vysoké úrovni. Je radost spolupracovat s firmou, která má tak rychlý a profesionální přístup.“

Reference Jasníková

Ivona Jasníková

programová manažerka
Nový zámek Kostelec nad Orlicí

„Webonu jsme oslovili kvůli radikální změně firemního webu. Již po prvním jednání bylo zřejmé, že půjdeme dobrým směrem díky profesionalitě a vstřícnosti jejich týmu.“