Reference

Všechny naše velké i malé zákazníky si hýčkáme, a pečujeme o ně, co nám síly stačí. Odměnou jsou poctivé reference od spojených klientů.

Vybrané zákazníky jsme požádali o názor a k nim přidali i ten svůj.

Webové stránky

jedlinsky-interiery.cz

Od chvíle, kdy jsme vytvořili moderní web pro společnost Jedlinský – interiéry s.r.o., si s objednávkou nové kuchyně musíte pospíšit. Kapacita bývá na rok vyprodaná!

antuka.com

Antuku pro všechna různá použití si můžete objednat od předního českého výrobce na webu, který jsme vyrobili i optimalizovali pro vyhledávače.

i-pozemky.cz

S atraktivními developerskými projekty společnosti LB Group, s.r.o. se můžete seznámit prostřednictvím jednoduchých webových stránek.

Tvorba webových stránek nectarlucis.cz

nectarlucis.cz

Tento web říká celému světu, že se to nejlepší víno na východě Čech pěstuje v Rájci. Tedy alespoň my na něj nedáme dopustit. Kdy jej ochutnáte i vy?
Tvorba webových stránek civos.cz

civos.cz

Přístup těchto insolvenčních správců nás nadchl. Vždy totiž poctivě stojí na straně zákazníka. Proto jsme pro ně rádi vytvořili jednoduché webové stránky.

svatbona.cz – reference

svatbona.cz

Svatební magazín svatbona.cz kompletně spravujeme. Pro projekt jsme vytvořili stategii online marketingu, průběžně tvoříme texty a optimalizujeme pro vyhledávače.

Tvorba webových stránek pracenastavbe.cz

pracenastavbe.cz

Tento web vznikl jako cílová destinace pro uchazeče o zaměstnání v oblasti stavebnictví. První telefonáty zájemců vyřizoval zákazník už v den spuštění stránek.
Tvorba webových stránek sodo.cz

sodo.cz

Čistý design webu nechává vyniknout limonádám, moštům či pálenkám vyráběným s láskou z kvalitních surovin a podle tradičních receptur a postupů.

Tvorba webových stránek izolinka.cz

izolinka.cz

Izolinka je odborným blogem, který voní po asfaltu. Cílem webu je poodkrýt zákulisí výroby a předat koncovým zákazníkům důležité know-how, na které se mohou 100% spolehnout.

Tvorba webových stránek global-nutrition.cz

global-nutrition.cz

Roli firemní prezentace pro českého výrobce potravinových doplňků a dermokosmetiky účelně plní štíhlý web s kontaktními údaji.
Tvorba webových stránek fiaptech.cz

fiaptech.cz

Za jediný den, přesně podle dodaného grafického návrhu a požadavků zákazníka jsme připravili webové stránky fiaptech.cz.

Tvorba webových stránek klice-matejka.cz

klice-matejka.cz

Přehledná webová prezentace pomáhá Zámkařství Matějka s poskytováním služeb v oblasti mechanických zábranných systémů.

Tvorba webových stránek lbgroup.cz

lbgroup.cz

Jednoduchá a jednostránková. Taková je online vizitka, kterou jsme pro našeho zákazníka vytvořili jako doplňkovou webovou službu k jeho hlavnímu produktu.

Tvorba webových stránek oakostelec.cz

oakostelec.cz

Na první pohled jednoduchý web založený na standardní šabloně. Na pohled druhý mnoho individuálních úprav a rozšíření pro komfortní a efektivní správu, vč. zpracování dat třetích stran.

E‑shopy

collamedic.cz

Collamedic má ze všech přípravků na trhu jednoznačně nejvyšší obsah kolagenu. Rádi jsme pro něj vytvořili e‑shop, ve kterém zákaznice pohodlně nakupují.

Tvorba e-shopu kabelka.cz

kabelka.cz

Vaše nová stylová kabelka už na vás možná čeká na e‑shopu, pro který jsme vytvořili kompletní funkční i technické zadání a poté zajistili realizaci.

Tvorba e-shopu pro Chlenské maso

chlenske-maso.cz

Čerstvé a poctivé Chlenské maso z regionu si nyní můžete objednat i online. U zákazníka jsme pomohli na svět novému názvu značky i novému logu.

Tvorba e-shopu dum-plotu.cz

dum-plotu.cz

Na tomto e‑shopu najdete vše, co budete potřebovat při péči o svůj značkový plot. Vždy se správnou cenou a skladovou zásobou, díky propojení s informačním systémem.
Tvorba e-shopu antispotique.cz

antispotique.cz

Antispotique je značka dermokosmetiky s aktivními látkami, pro kterou jsme podle „vzoru“ značky Collamedic vytvořili e‑shop, kde zákaznice pohodlně nakupují.

Tvorba e-shopu kabelka.sk

kabelka.sk

Novou stylovovou kabelku nyní pořídíte i na Slovensku. E‑shop jsme pro úsporu času i rozpočtu klienta vytvořili duplikací z mateřského řešení kabelka.cz.

Zakázkové programování

Kalkulátor plotů

Kalkulátor zobrazuje vybraný typ oplocení a umožňuje nahrát vlastní fotografii domu. Přes e‑shop je propojen s informačním systémem klienta a udržuje aktuální ceny sortimentu.

Rezervační systém

Správa marketingových eventů společnosti MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. nyní probíhá v rezervačním systému, který jsme vyrobili na míru požadavkům marketingových manažerů.

Klientská zóna

Klient požadoval sofistikované řešení přístupu klientů k průběhům jednotlivých konkurzů s vysokým důrazem na bezpečnost dat s možností dalšího rozšiřování.

Co o nás říkají klienti?

Reference Nováková

Kamila Nováková

personální referent
pracenastavbe.cz

„Spolupráce se společností Webona splnila naše očekávání. Profesionální přístup, rychlost, dobré rady a nápady. Naším požadavkem byly webové stránky pro nábor nových zaměstnanců. Jejich vzhled, funkčnost i správu hodnotíme na jedničku.

Po vypuštění webu a kampaní do „světa“ volali první zájemci již ten den. Děkujeme za prima spolupráci.

Reference Ronec

Ing. Michal Ronec

marketingový specialista
MPL Stavro s r.o.

„Pri zadaní nás čakala neľahká úloha. Práve sme ukončili spoluprácu s predchádzajúcou agentúrou. Prístup Tomáša a Ľubomíra bol od začiatku vysoko profesionálny.

Tomášov drive nám navyše pomohol pri integrácii skladov e‑shopu so SAPom. To sa na začiatku javila ako ľahká úloha, ale, ako to býva zvykom, až také jednoduché to nebolo. Ďakujeme týmto borcom a ich služby určite ešte využijeme!“

Reference Pišlová

Jaroslava Pišlová, DiS.

obchodně–technický poradce
Charvát a.s.

„Protože chceme zůstávat v popředí, vytvořili jsme ve spolupráci se společností Webona a „vůní asfaltu“ – vlastní blog izolinka.cz. Hlavním účelem je přehledná informovanost nejen o produktech z naší produkce a praktické rady.

Naše spolupráce s p. Sychrou je dlouholetá. Řešení, která Webona nabízí, nám dávají pocit spokojeného zákazníka. Uvítali jsme především jeho velmi osobní přístup, kterého si velmi ceníme. Děkujeme Vám, jsme velmi spokojeni.“

Reference Myšák

Ing. Zbyněk Myšák

ředitel
ZOPOS a.s.

„Spolupráce se společností Webona je na vysoké úrovni. Vzhledem k přiměřené velikosti firmy oceňuji zejména osobní přístup a řešení našich specifických potřeb.

S úrovní, vzhledem a i jednoduchostí obsluhy webu jsem naprosto spokojen. Mimo tvorby webu nám jsou nápomocni i při řešení marketingu. Rádi spolupracujeme s firmami, kde se lidi nemění každý měsíc.“

Reference Jasníková

Ivona Jasníková

programová manažerka
Nový zámek Kostelec nad Orlicí

„Webonu jsme oslovili kvůli radikální změně firemního webu. Již po prvním jednání bylo zřejmé, že půjdeme dobrým směrem díky profesionalitě a vstřícnosti jejich týmu.“

Reference Mačát

Bc. Radek Mačát, MBA

obchodní ředitel
Global Nutrition s.r.o.

„Spolupráce se společností Webona probíhala na vysoce profesionální úrovni. Od technického zadání e‑shopu, přes sestavení wireframů až po vlastní tvorbu webu. Celý tým nám byl nadstandardním partnerem i v otázkách internetového marketingu.“

Reference Šimonová

Ing. Lucie Šimonová

majitelka
NECTAR LUCIS

„Ve Weboně mě velmi oslovil osobní přístup. Bez ohledu na to, jak velká firma či klient jakéhokoliv zaměření jste, snaží se vám rychle a s maximální snahou vyhovět. Výsledkem naší společné práce je web velmi trendy, přehledný a trefný. Mí zákazníci se v něm snadno orientují a poskytuje jim stručné, zároveň však podstatné a úderné informace.

Pokud všichni budeme dělat svoji práci tímto způsobem, s tímto zapálením a zodpovědností, budeme sklízet nejen dobré plody, ale i pít dobré víno. Radost přece je, dělat svět pro druhé lepší!“

Reference Jedlinský

David Jedlinský

jednatel
Jedlinský – interiéry s.r.o.

„Už po první osobní konzultaci bylo jasné, že jsme ve správné firmě. Velmi vstřícný osobní přístup a trpělivé jednání vždy s vysvětlením pro nás neznámého.

Cesta k novému webu byla složitá v koordinaci: fotograf, majitel firmy, poradce, tvůrci webu. Ale stálo to za to. Výsledek je zdařilý, reprezentativní a odpovídající aktuálním trendům.

Rádi spolupracujeme s profesionály ve svém oboru!“

Reference Keprta

Martin Keprta

jednatel
CIVAS s.r.o.

„Webona splnila naše očekávání. Hledali jsme firmu, která nám vytvoří nový design webu, pomůže s jeho přetvořením, poradí v otázkách lepši orientace a funkčnosti a v neposlední řadě hlavně vyhoví našim představám.

Pomohli nám s marketingem našich stránek a jsou výbornými oponenty našich představ. Spolupráce v dalších úpravách a vylepšeních probíhá na velmi vysoké úrovni. Je radost spolupracovat s firmou, která má tak rychlý a profesionální přístup.“

Reference Eva Vrabcová Nývltová 

Eva Vrabcová Nývltová

česká atletka a olympionička

„Se službami Webony jsem nadmíru spokojená. Vytvářejí skvělé věci, rychle reagují na mé požadavky a dokáží se v jednání i komunikaci přizpůsobit životnímu stylu profesionálního sportovce.“

Reference Hrabalová

Hana Hrabalová

obchod a marketing
Podorlická sodovkárna s.r.o.

„Když jsem začala řešit nové webové stránky, získala jsem kontakt na Webonu bez jakýchkoliv preferencí. Hned po první schůzce mi však bylo jasné, že moje obavy o průběh spolupráce s vybraným dodavatelem nejsou na místě. Panu Sychrovi jsem uvěřila, že to „dáme“ a dobře jsem udělala.

„Otřepané“ fráze, které mohou znít jako klišé a valí se na nás dnes ze všech stran, jako vysoká kvalita, osobní přístup, profesionální úroveň, vstřícnost a pohotovost jsou u Webony milou skutečností. Shrnuto v jedné větě: pokud bych stála znovu na začátku, rozhodla bych se dnes bez sebemenšího zaváhání a volila stejně. Celému týmu Webony děkuji za spolupráci a předesílám, že už se naší firmy nezbavíte!

Reference Dostálová

Ing. Denisa Dostálová

marketing
LB Group, s.r.o.

„Protože v naší společnosti chápeme, že kvalitní marketing je pro firmu v dnešní době nutností a při rozhodnutí o rekonstrukci našich webových stránek jsme již nechtěli šlápnout vedle, navázali jsme spolupráci s Webonou na základě velmi kladných referencí, podložených profesionálně odvedenou prací.

Naše společná kooperace probíhala i přes nemalé požadavky z naší strany velmi vstřícně, pohotově a na vysoké úrovni.“

Reference Bártek

Jakub Bártek

marketing
Zámkařství Matějka

„Již první kontakt s touto firmou na mě udělal dojem. Po konzultaci s p. Sychrou jsme se shodli, že je potřeba přetvořit náš zastaralý web, který nyní odpovídá aktuálním trendům a má moderní vzhled.

Navazující spolupráce ohledně oprav a úprav na stránkách probíhá skvěle. S firmou Webona jsme naprosto spokojeni. Rozumí svému oboru a pracují na vysoké úrovni. Ochota, rychlost a trpělivost. “

Reference Jankovský

Roman Jankovský

jednatel
FIAPTECH s.r.o.

„Profesionální přístup, schopnost poradit, rychlost realizace . Toto a mnohem víc, tak bych charakterizoval spolupráci s Webonou. Nebudu váhat svěřit jim jakýkoliv nový projekt.“