/ Reference / Tvorba webových stránek izolinka.cz

Tvorba webových stránek izolinka.cz

Tvorba webových stránek izolinka.cz

Izolinka je odborným blogem, který voní po asfaltu. Cílem webu je poodkrýt zákulisí výroby a předat koncovým zákazníkům důležité know-how, na které se mohou 100% spolehnout. 

Co na to klient?

Reference Pišlová

Jaroslava Pišlová, DiS.

obchodně–technický poradce
Charvát a.s.

„Protože chceme zůstávat v popředí, vytvořili jsme ve spolupráci se společností Webona a „vůní asfaltu“ – vlastní blog izolinka.cz. Hlavním účelem je přehledná informovanost nejen o produktech z naší produkce a praktické rady.

Naše spolupráce s p. Sychrou je dlouholetá. Řešení, která Webona nabízí, nám dávají pocit spokojeného zákazníka. Uvítali jsme především jeho velmi osobní přístup, kterého si velmi ceníme. Děkujeme Vám, jsme velmi spokojeni.“

Jak to vidíme my?

Reference Sychra

Lubomír Sychra

Webona s.r.o.

„Společnost Charvát a.s. je pro nás vzorem tradiční rodinné firmy, jejíž historie je protkána odhodláním vyrábět ty nejlepší produkty a nikdy to nevzdat.

Je nám ctí, že můžeme být už mnoho let malou součástí takového příběhu. V jeho naplnění nyní pomáhame zejména projektem izolinky, který cílí na laickou veřejnost – koncové spotřebitele a kutily. Těm chceme předávat důležité informace s puncem jistoty přímo od výrobce.“