/ Reference / Redesign e-shopu 3dtoys.cz

Redesign e-shopu 3dtoys.cz

Redesign e-shopu 3dtoys.cz

3D Toys se specializují na produkty známých značek jako je LEGO, MGA, Schleich, NERF, SIKU a další.

Realizované služby

Co na to klient?

Reference Zářecký

Milan Zářecký

spolumajitel

Se službami firmy WEBONA jsme byli nadmíru spokojeni. Profesionální přístup jak v jednání, tak ve vykonané práci, která předčila naše očekávávání.

Jsme na trhu 10let a říkali jsme si, že grafika našeho eshopu vypadá stále příliš “garážově”. Tak jsme začínali, doma v garáži. Z výsledku jsme nadšeni my i naši zákazníci. WEBONU můžeme jednoznačně doporučit všema deseti. I nám vyšli vstříc při našich četných dotazech a připomínkách. Toto je opravdu firma, kde platí „náš zakazník, náš pán.

Jak to vidíme my?

Reference Sychra

Luba Sychra

Webona s.r.o.

„Pro e-shop 3D Toys jsme realizovali celý balíček analytických prací, kterým předcházelo několik setkání s klientem. Výsledkem byly nejen podklady pro redesign nového e-shopu: návrh struktury, wireframe, grafické návrhy, ale i spousta užitečných nápadů pro rozvoj byznysu, jako je newsletterování klientům, práce s průměrnou hodnotou objednávky, dárky k objednávce a další.

Ačkoliv e-shop provozují a programují svými silami, jsme jim rádi průběžně nápomocni pro marketingové i obchodní konzultace kdykoliv je potřeba.“