Aktualizace a správa WordPressu

Potřebujete se naplno věnovat vašemu podnikání a neztrácet čas aktualizací a správou WordPressu?

Postaráme se o to, aby byl váš web či e‑shop stále v kondici. Provádíme jeho monitoring, aktualizace, zabezpečení i údržbu.

Proč zvolit profesionální aktualizaci a správu WordPressu od Webony?

Monitorujeme situaci

Pomocí automatických nástrojů sledujeme provoz na vašem webu/e-shopu včetně zabezpečení. Díky přímé kontrole nad webhostingem, umíme zasáhnout okamžitě.

Zálohujeme a testujeme

Oproti standardním hostingovým službám zálohujeme váš web kompletně celý. Aktualizace předem testujeme na vlastní prezentaci , než je nasadíme u „vás“.

Aktualizujeme a zabezpečujeme

Váš web i e‑shop udržujeme v nejnovější a nebezpečnější možné konfiguraci. WordPress dokážeme zabezpečit hned na několika úrovních.

Informujeme o aktualizacích

Aktualizace webu nabízí spousta dodavatelů, ale jen někteří je skutečně dělají. My vám měsíčně pošleme souhrn toho nejdůležitějšího, co je na vašem webu nového.

Upravujeme obsah

Všem zákazníkům, kteří potřebuji občas drobně upravit obsah svých webových stránek jsme schopni nabídnout aktualizace obsahu.

Jak obvykle aktualizace a správa WordPressu probíhá?

^

1. Analýza WordPressu

Pokud k nám do správy chcete přesunout svůj WordPress, nejprve se na něj pořádně podíváme. Zjistíme, co je třeba aktualizovat hned a v jakém rozsahu se může pohybovat měsíční správa.

^

2. První aktualizace

Po analýze, nebo při spuštění webu (pokud jej máte od nás), WordPress „poprvé“ aktualizujeme na nejnovější verzi.

^

3. Pravidelná aktualizace

Přibližně v měsíční frekvenci (podle potřeby i častěji) budeme na webu provádět aktualizace WordPressu i pluginů. Díky tomu je web stále maximálně bezpečný a umí nabídnout i nové funkce.

^

4. Zpráva o aktualizaci

O každé aktualizaci se dozvíte newsletterem a také napojíme váš WordPress na informační kanál, který přímo v administraci zobrazí vše potřebné.

Jak aktualizace a správa WordPressu vypadá v praxi?

Analýza WordPressu

ukázala zastaralé i nepotřebné pluginy.

Aktualizace WordPressu

upgradovala všechny pluginy na poslední verze.

Odebrání nepotřebných částí

web zrychlilo a snížilo bezpečnostní rizika.

Co na to klient?

Ing. Michal Ronec

marketingový specialista
MPL Stavro s r.o.

„Pri zadaní nás čakala neľahká úloha. Práve sme ukončili spoluprácu s predchádzajúcou agentúrou. Prístup Tomáša a Ľubomíra bol od začiatku vysoko profesionálny.

Tomášov drive nám navyše pomohol pri integrácii skladov e‑shopu so SAPom. To sa na začiatku javila ako ľahká úloha, ale, ako to býva zvykom, až také jednoduché to nebolo. Ďakujeme týmto borcom a ich služby určite ešte využijeme!“

Jak to vidíme my?

Tomáš Kavalek

Webona s.r.o.

„Na začátku spolupráce s panem Roncem nás čekala velká výzva – web/e-shop mplstavro.sk sice běžel na WordPressu, ale nikdo ho více jak 3 roky neaktualizoval, obsahoval mnoho pluginů, které také nebyly aktualizovány, a neexistovala žádná dokumentace, o kterou bychom se mohli opřít. Jednalo se o velké bezpečnostní, ale i technologické riziko.

Celou situaci jsme zanalyzovali, vyhodnotili rizika a systém včetně pluginů aktualizovali. Aktualizace přes tolik verzí příliš snadná nebyla, ale úspěch se dostavil. Spolupráce se rozvinula v realizaci integrace s informačním systémem SAP, pravidelnou měsíční správu a mnoho dalšího. Velkou výhodou je, že pan Ronec má zkušenosti nejen s marketingem, a tak ví, co jejich e‑shop potřebuje.“