Do práce chodíme rádi. Přidej se k nám a rozjeď  kariéru ve Weboně!

Už jenom krůček tě dělí od toho pravého místa. Od místa, kde práce dává naplňující pocit. Od zákazníků, které si zamiluješ. Od party, která tě nikdy nenechá na holičkách.

Neváhej a pošli nám životopis ještě dnes.

Kariéra ve Weboně

Aktuálně volné pozice

Plnič webů ve Weboně

Plnič webových stránek

Zapomeň na nudné kopírování obsahu z Wordu do webu a staň se u nás tvůrcem webů a e-shopů! Hledáš tvůrčí práci, kde uplatníš představivost, grafické cítění i schopnost trochu si „pohrát“ s obsahem, aby hotová stránka vypadala k světu? Bez tebe budou naše weby prázdné, tak nám dej o sobě honem vědět!

Obchodník ve Weboně

Obchodník/Obchodnice

Obchod u nás znamená pomoc klientům s propagací na internetu. Obchodník je rukou, kterou si podáváme s klienty. Máš nápadů na rozdávání? Umíš hledat nová řešení? Zvládneš klientům nosit modré z nebe? Pak tě rádi přivítáme v obchodním týmu!

Asistent obchodníka ve Weboně

Asistent/ka obchodníka

Cítíš se mezi lidmi jako ryba ve vodě? Naplňuje tě komunikace a umíš si zorganizovat práci? Potom budeme rádi za tvoji pomoc s administrativou a vedením zakázek.

Stážista ve Weboně

Stážista/Stážistka

Ještě studuješ, nebo máš čerstvě po škole? Nabízíme ti nejen zajímavý přivýdělek formou brigády, ale i zisk atraktivní praxe v perspektivním oboru, která vyšperkuje tvůj životopis. Pojď k nám na stáž!

Proč pracovat ve Weboně?

Pohodovépracovní prostředí

Do práce chodíme rádi. Chováme se k sobě laskavě a s respektem. Jsme profíci, ale nevyžadujeme oficiality. Kravaty a vykání u nás budeš hledat marně.

Práce, co má smysl

Největší z radostí je sledovat, jak dobře odvedená práce pomáhá našim klientům. Své výsledky uvidíš takřka okamžitě.

Individuální přístup

Vzájemné vztahy zakládáme na důvěře a umění si vyhovět v různých životních situacích. Například pracovní dobou, nebo prací z domu.

Kancelář kdekoliv potřebuješ

Náš tým tvoří lidé z různých koutů ČR i zahraničí. „Chodit“ do práce u nás dostává zcela jiný rozměr a umíme být online se vším všudy.

Místo, kde můžeš růst

Pomůžeme ti uspět. Nabízíme stabilní zázemí, podporu i dobré rady. Jedinou hranicí bude tvé odhodlání a chuť růst.

Parta, do které zapadneš

Tvoříme kolektiv, na který se můžeš spolehnout v dobrých časech i „těch ostatních“. Rádi se společně vídáme, smějeme a relaxujeme.