/ Reference / Tvorba webových stránek stating.cz

Tvorba webových stránek stating.cz

Tvorba webových stránek stating.cz

Stavební jednička v perfektním přístupu k zákazníkům designuje poté i staví nadčasové, funkční a kvalitní stavby. Od velkých staveb až po rodinné domy.

Co na to klient?

Reference Hurych

Ing. Pavel Hurych

jednatel, výkonný ředitel
STATING s.r.o.

Je pro nás důležité, abychom věřili, že naše kroky, které ve firmě děláme, dávají dohromady ten správný smysl. Snažíme se, jak nejlíp umíme. Jako každý, ale máme určitá omezení. Nevíme, jestli oslovujeme ty správné lidi, jestli jsme jim srozumitelní přesně tak, jak chceme.

Když jsem společnost Webona oslovil, očekával jsem, že se dozvím, jak dobře se trefujeme do cílové skupiny a jak se nám daří být čitelní. Výstupy z analýzy od Webony byly konkrétní, trefné a dávají velmi dobrý základ pro práci, která nás čeká.

Oceňuji, že jsme si na začátku spolupráce dobře stanovili, co jako zákazník očekáváme. Navíc toto očekávání průběžně prověřujeme ve smyslu, že „jsme na cestě“. V celém managementu máme shodu, že pojetí marketingu tak, jak ho s panem Sychrou děláme, má velký smysl pro vyšší konkurenceschopnost STATINGu.

Jak to vidíme my?

Reference Sychra

Luba Sychra

Webona s.r.o.

„STATING je naším srdečním klientem. Rozumíme si v rovině profesní i lidské a v takové konstelaci je radost pracovat

Nový web stating.cz je jedním z „vedlejších“ produktů naší několikaleté spolupráce na marketingu STATING a předcházel mu důkladný rozbor, sestavení marketingové strategie i redesign jednotného firemního stylu.

Primárním cílem nové webové prezentace je přechod k responzivnímu designu a překlopení dat do nové technologie a vzhledu tak, abychom mohli kontinuelně navázat s prací na obsahu. Například referenčních videích, které můžete na webu shlédnout v plné kráse.