/ Reference / Tvorba webových stránek sodo.cz

Tvorba webových stránek sodo.cz

Tvorba webových stránek sodo.cz

Limonády, mošty či pálenky vyráběné s láskou z kvalitních surovin a podle tradičních postupů najdete na webu a hlavně v prodejně Podorlické sodovkárny. Ochutnejte a přesvědčte se sami!

Co na to klient?

Reference Hrabalová

Hana Hrabalová

obchod a marketing, Podorlická sodovkárna s.r.o.

„Když jsem začala řešit nové webové stránky, získala jsem kontakt na Webonu bez jakýchkoliv preferencí. Hned po první schůzce mi však bylo jasné, že moje obavy o průběh spolupráce s vybraným dodavatelem nejsou na místě. Panu Sychrovi jsem uvěřila, že to „dáme“ a dobře jsem udělala.

‚Otřepané‘ fráze, které mohou znít jako klišé a valí se na nás dnes ze všech stran, jako vysoká kvalita, osobní přístup, profesionální úroveň, vstřícnost a pohotovost jsou u Webony milou skutečností. Shrnuto v jedné větě: pokud bych stála znovu na začátku, rozhodla bych se dnes bez sebemenšího zaváhání a volila stejně. Celému týmu Webony děkuji za spolupráci a předesílám, že už se naší firmy „nezbavíte“smile

Jak to vidíme my?

Reference Sychra

Lubomír Sychra

Webona s.r.o.

„Produkty Podorlické sodovkárny dobře známe, protože vychází přímo ze srdce našeho regionu. Bylo pro nás proto potěšením spolupracovat na tvorbě nových webových stránek.

Velmi si vážíme důvěry, která mezi námi panuje i schopnosti klienta řešit operativně všechny potřebné záležitosti.

Jsme rádi, že vytvořením webu naše spolupráce nekončí a prohlubujeme ji dalšími projekty.“