/ Reference / Tvorba webových stránek oakostelec.cz

Tvorba webových stránek oakostelec.cz

Tvorba webových stránek oakostelec.cz

Na první pohled jednoduchý web založený na standardní šabloně. Na pohled druhý mnoho individuálních úprav a rozšíření pro komfortní a efektivní správu, vč. zpracování dat třetích stran. 

Co na to klient?

Reference Čermáková

Mgr. Renata Čermáková

pověřená ředitelka školy

„‚Otevřenost, profesionalita, komunikace, důvěra a spolupráce.‘ Toto je moto naší školy, Obchodní akademie T. G. Masaryka v Kostelci nad Orlicí. Dlouhodobě jsme cítili, že potřebujeme změnit naše webové stránky, aby byly jasné, přehledné, jednoduché na úpravu a vkládání nových příspěvků, a hlavně aby poskytovaly co nejvíce informací pro naše uchazeče, studenty, rodiče i veřejnost. A mohu jen potvrdit, že otevřenost, profesionalita, komunikace, důvěra a spolupráce je přesně to, co jsme našli u firmy Webona.

Jak to vidíme my?

Reference Kavalek

Tomáš Kavalek

Webona s.r.o.

„Na tvorbu webu pro obchodní akademii jsme se velmi těšili. A to nejen proto, že se jedná o školské zařízení přímo v našem městě. Lákavá na tomto projektu byla nová zkušenost – webové stránky pro školu jsme doposud nedělali, a před započetím prací jsme ani netušili, co vše nás čeká.

I když se může zdát, že se jedná o jednoduchý web se základní funkčností, opak je pravdou. V rámci realizace jsme připravili několik modulů na míru, abychom splnili zadané požadavky, a ovládání bylo komfortní. A to nás vždy baví!

Nejsložitějším úkolem, protože se nejednalo o první web této školy, bylo v rámci redesignu vytvořit uživatelsky přívětivé webové stránky se zachováním některých funkčností tak, jak na ně byli studenti a rodiče zvyklí z původního webu.“