Více než 43 % webů na celém světě jede na systému WordPress

Víte, co mají Bílý dům, BBC, Toyota a The New York Times společného s Microsoftem? Jasně, přece stejný redakční systém webových stránek, který dodáme i vám!

Objevte výhody, které z jeho použití plynou!

9 důvodů, proč firemní web postavit na WordPressu

Nezávislí na dodavateli

S webem na WordPressu nebudete rukojmím žádné agentury, žádných pronájmů, licencí, nebo obchodních podmínek. Webové stránky, jsou opravdu celé vaše. A to navždy.

Výběr z mnoha dodavatelů

Od standardní agentury web „do ruky“ nedostanete. Natož, aby vám jej jiná převzala do správy. To na WordPressu neplatí. Jeho možnosti jsou dané a známé všem dodavatelům, kteří se jím zabývají.

Maximální důraz na bezpečnost

Správně aktualizovaný WordPress umí být leckdy mnohem bezpečnější, než web na agenturním řešení. Kód WordPressu je veřejně známý, a proto v něm ihned vývojáři po celém světě ošetřují slabá místa.

Napojení na světové nástroje

WordPress nabízí propojení na všechny myslitelné nástroje třetích stran. Použitím toho správného rozšíření do webových stránek napojíte MailChimp, Google Analytics a spoustu dalších.

Nikdy nezestárne

U webových stránek na WordPressu nečekáte až (a zda vůbec) je dodavatel zařadí do vývojové fronty prací. Nové funkce a hlavně bezpečnostní aktualizace jsou dostupné v řádu několika hodin a v různých variantách.

Připraven na online marketing

WordPress nabízí vše potřebné pro SEO – optimalizaci pro vyhledávače a světově používané nástroje v online marketingu. Chcete klíčové metriky z Google Analytics na úvodní obrazovce, nebo napojení na MailChimp?

Jednoduchá obsluha

Obsluha stránek probíhá pomocí redakčního systému s funkcemi přetahování myší. Jednoduše jste schopní upravovat veškeré potřebné informace.

Tisíce připravených designů

Pro WordPress existují tisíce připravených šablon, které můžete ihned nasadit, pokud vám vyhovují. 

Neplatíte za vývoj

WordPress vyvíjejí desetitisíce programátorů po celém světě a jejich hotová rozšíření můžete rovnou použít. Stejnou potřebu jako vy už většinou někdo „ve světě“ řešil. Stačí si jen vybrat.

Více než 43 % webů na celém světě běží na WordPressu

Tady pro vás máme několik příkladů za všechny:

Potřebujete více informací?

Proč my?

Třeba proto, že vztahy se zákazníky zakládáme na důvěře a porozumění.

Chcete objevit další důvody?

O Weboně

Chcete vědět, komu se „svěřujete“ do rukou? Pak jste na té správné adrese.

Rádi Vám povíme, kdo jsme.

Více referencí

Vybrali jsme pro vás ukázkové reference, napříč službami, které umíme zajistit.

Přečtěte si názory zákazníků.