O Weboně

Od roku 1998 začalo vznikat velké přátelství na život a na smrt. Toto přátelství Luby a Toma, dvou zcela odlišných duší, přineslo okolnímu světu spoustu dobrého a hlavně Webonu. 

Webona je kus našeho životního příběhu

Možná, že jeho další kapitoly napíšeme zrovna s vámi!

Společně jsme už byli plavčíky, barmany, prvními kosteleckými kosmonauty, mistry Slovenska v rally, nebo řediteli velké internetové agentury. Společně jsme i manažersky vyhořeli.

Po téměř desítce let jsme už dál nedokázali sladit svá přesvědčení o přístupu k zákazníkům, zaměstnancům, produktům a směřování společnosti s aktuálními pohledy majitelů. Museli jsme se majiteli sami stát, abychom mohli náš přístup dál bez různých kompromisů a zdlouhavých diskusí na trhu poskytovat.

Název Webona je spojením dvou světových jazyků. Současného a bývalého. We (my) z angličtiny + bona (dobrý) z latiny. Současný světový jazyk odkazuje na aktuální trendy a novinky, které využíváme. Bývalý světový jazyk ilustruje zkušenosti a kvalitní základy, na kterých při poskytování služeb klientům stavíme.

Navíc se náš název k webovému prostředí prostě dobře hodí… smile

Jak a kde Webona přišla na Světlo Boží?

Naše první weby vznikly v roce 2000 a první myšlenku na vlastní firmu jsme zapudili na veřejném koupališti přibližně v roce 2007. Webona tak v našich hlavách mohla vzniknout až na počátku roku 2016, (v jednom baru) ve Vysokých Tatrách.

Firemní hodnoty, kterými se tolik oháníme máme vryté hluboko pod kůží. Jednoduše podle nich žijeme. V roce 2016 jsme měli naplno „rozdělanou“ práci u tehdejšího zaměstnavatele a utíkat z „boje“ nepřicházelo v úvahu. Proto Webona cestovala k uložení „do šuplíku na potom“. V něm, jako v inkubátoru, bylo naše čerstvé miminko v bezpečí až do 26. ledna 2018, kdy teprve přišel jeho opravdový čas.

Náš tým se nám „přihlásil“ hned během prvního roku

Důvěra, která panuje mezi námi majiteli, se přenáší i „ven“. Jsme doopravdy šťastní, že si k nám hledají cestu stejně smýšlející spolupracovníci i zákazníci. Vrána k vráně sedá. 

Všichni naši kolegové, kteří s námi prošli první roky po založení Webony, nám nabídli spolupráci sami. Věříme, že je to právě zásluhou toho, jací jsme, i jací jsme byli.

Protože si věříme, měli jsme odvahu zbavit se klasických zaměstnaneckých zvyklostí. Jsme firma, která umožňuje svým lidem pracovat ze svých domovů, pracoven i vzdálených kanceláří. Z Hradce, Chrudimi, nebo třeba z Bruselu. Denně se můžeme vidět v kancelářích v Kostelci nad Orlicí, ale hlavně se „čteme“ v interním systému pro výrobu zakázek.

Jak jednoduše zjistíte, zda si s námi budete rozumět?

Víme, že jsme společně schopní dokázat „všechno na světě“. Jsme si jistí teď, když máme webovou firmu, stejně jako tenkrát, když jsme se bez zkušeností pustili do stavby závodního auta.

Pokud i vy v podnikání věříte tomu co děláte, můžete se k nám přidat. Určitě si budeme rozumět!

Kam pokračovat dál?

Proč WordPress

BBC, Toyota, Microsoft a více než 43 % všech webů na světě používá WordPress.

Objevte výhody WordPressu.

Proč my

Třeba proto, že vztahy se zákazníky zakládáme na důvěře a porozumění.

Chcete objevit další důvody?

Reference

Vybrali jsme pro vás několik referencí, napříč službami, které umíme zajistit.

Přečtěte si názory zákazníků.